Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Юридичний супровід угод

Юридичний супровід угод

Переваги юридичного супроводу угод:
• Будь-яку проблему простіше попередити, ніж потім її вирішувати. Правда, для того, щоб це зрозуміти, багато підприємці спочатку витрачають багато часу, коштів і часу на вирішення проблем. І тільки коли вони, нарешті, приймають рішення довіритися професійного юриста, все стає на свої місця. Кожен договір повинен бути ретельно продуманий і підготовлений, тільки в цьому випадку можна розраховувати на захищеність угоди.
• Умови договору після його підписання змінити не можна, тому так важливо прорахувати і передбачити кожен його пункт ще до підписання. Будь-яке упущення може обернутися проти вас. Наприклад, якщо в договорі буде упущений пункт про відповідальність контрагента, ви не зможете в повній мірі відстояти свої права. Внесення ж такого пункту, наприклад, стягнення пені за прострочення оплати ваших послуг або виконання будь-якого іншого зобов’язання, ви будете захищені від недбайливості партнера, а для нього цей пункт стане хорошим стимулом для виконання зобов’язань.
• Юридичний супровід угоди далеко не обмежується підготовкою та підписанням договору. Вам буде набагато простіше домогтися від партнерів виконання зобов’язань, якщо за виконанням закріплених ним угод буде стежити кваліфікований юрист. У разі порушення зобов’язань контрагентом, йому ввічливо, але твердо нагадають про взяті зобов’язання.
Якщо ж втручання юриста не призведе до бажаного результату, він вживе заходів для притягнення боржника до відповідальності. Першим кроком стане написання позовної заяви. Один примірник позову із зазначенням розміру штрафних санкцій, пені, а також суднових витрат буде направлений відповідачу. У багатьох випадках партнер воліє негайно виконати заборгованість, не доводячи до суду, так як розуміє, що інакше він втратить набагато більше.
У разі, коли партнер продовжує вперті і без судового розгляду не обійтися, юрист, який супроводжує вашу угоду, підготує грамотну юридичну базу, яка допоможе відстояти вашу позицію в суді, а після прийняття судового рішення на вашу користь – простежить за виконанням його відповідачем. Звичайно, для реалізації останньої мети, існує державна виконавча служба, але якщо пустити все на самоплив, то чекати виконання рішення суду доведеться довго.
Але, слід зазначити, що звернення до суду – це крайній захід. Кваліфікований юрист зробить все, щоб не допустити до суду. Всі заходи для цього будуть зроблені ще при підготовці і підписанні договору.
Послуга юридичного супроводу угоди також включає:
• складання оферти, протоколу розбіжностей до договору і протоколу їх погоджень;
• кваліфікована консультативна підтримка з будь-яких питань законодавчих норм, що регламентують укладається угода;
• дослідження доцільності укладення договору, прорахунок можливих правових наслідків;
• укладення угоди про продовження термінів договору;
• оснащення договору додатковими угодами;
• складання запитів, претензій та інших офіційних документів щодо процесу укладення договору і його виконання;
• складання позовних заяв про примус до укладення договору, про розірвання договору та ін., І представництво позивача в судах при розгляді справ;
• консультативний супровід в питаннях правильного оформлення документів, ведення яких необхідно для моніторингу процесу виконання договору (накладних, книг, які фіксують факти продажів, рахунків-фактур і т.д.);
• будь-які інші послуги юридичного характеру, які можуть знадобитися в процесі супроводу угоди.

Адвокатське об’єднання “Вексіллум” надає юридичний супровід угод будь-якого характеру. При зверненні в компанію, ви отримаєте в розпорядження досвідченого юриста, який допоможе підготувати договір, що закріплює угоду, або ретельно проаналізує договір, якщо він буде підготовлений іншою стороною і візьме на себе зобов’язання стежити за виконанням всіх умов, передбачених угодою.

Юридичний супровід угод
5 (100%) 1 Голос[ов]
Бесплатная консультация