Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Автоадвокат

У нинішній час мало чиє життя може обійтись без участі автомобіля, він є помічником як в повсякденному житті, так і в роботі. Але на жаль, як по нашій необережності (вині), так і з необережності (вини) інших учасників дорожнього руху, трапляються неприємні ситуації такі як наприклад ДТП (як з постраждалими, так і без), безпідставне позбавлення водійських прав (інші суперечки з представниками правопорядку на дорогах), а також спори зі страховими компаніями які як правило дуже неохоче виконують свої обов’язки по страхових виплатах при настанні страхових випадків.

Команда наших досвідчених адвокатів допоможе врегулювати як в досудовому, так і судовому порядку Ваші проблеми в ситуації, що склалася.

Допомога при ДТП (аварії) – адвокати АО «Вексіллум» нададуть професійну правову допомогу при ДТП (аварії), в разі необхідності оскарження незаконних дій співробітників Поліції, а також при притягненні до адміністративної відповідальності і до захисту у кримінальних справах за фактом ДТП.

Наші адвокати допоможуть в найкоротші терміни отримати кошти на ремонт Вашого автомобіля, а також при наявності постраждалих на їх лікування та відновлення безпосередньо у винуватця, не чекаючи виплати від страхової компанії (на отримання якої нерідко йдуть роки).

Допомога при роботі зі страховими компаніями – повний юридичний аналіз всіх документів з складання схеми подальших дій, переговори, складання претензій, скарг на дії (бездіяльність) страхової компанії, підготовка позовних заяв та повне судове супроводження до досягнення поставлених цілей.

 Допомога при адміністративні правопорушення – адвокати АО «Вексіллум» оскаржать постанову співробітників поліції і захистять Ваші інтереси в суді при позбавлення права керування транспортним засобом (водійських прав) на всіх стадіях процесу в тому числі і за статтею 130 КУпАП керування автомобілем (ТЗ) в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а може і під впливом лікарських препаратів (санкція ст.130 КУпАП передбачає штраф від 10 200 до 40 800. з позбавленням прав від 1 до 10 років).