Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Автоадвокат

Автоюрист - допомога при ДТП

Автотранспорт сьогодні є невід’ємною частиною нашого життя. Робота, відрядження, відпочинок за допомогою автомобіля стають більш зручними і ефективними. Але настільки широке використання автомобілів має і зворотну сторону – інтенсивний рух на дорогах, особливо в Києві та його околицях, нерідко призводить до транспортних пригод.

ДТП може відбутися як з вашої вини або необережності, так і з вини інших учасників руху. У будь-якому випадку, якщо ви стали одним з учасників події, навіть, якщо воно не мало важких наслідків, вам не обійтися без розглядів з представниками дорожніх служб, страхових компаній і т.д. Тому юридична допомога при ДТП буде цілком до речі.

Адвокатське об’єднання Вексіллум (Київ) надасть професійну допомогу у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних з дорожніми подіями. Досвідчений Автоадвокат допоможе врегулювати проблеми ще в досудовому порядку, якщо ж ситуація складна, то буде представляти ваші інтереси в суді.

Автоюрист надасть будь-яку необхідну правову допомогу при ДТП або в разі аварійної ситуації, включаючи оскарження незаконних дій поліцейських, вибудовування лінії захисту при залученні клієнта до адміністративної відповідальності, і тим більше при відкритті кримінальної справи за фактом того, що сталося.

Якщо в результаті транспортної пригоди постраждав ваш автомобіль чи була завдана шкода здоров’ю водія або пасажирів, адвокат по ДТП допоможе без зволікань отримати кошти на ремонт автомобіля або лікування постраждалих від винуватця події, так як страхові виплати, як правило, затримуються надовго.

Для того щоб все-таки отримати страхові виплати також стане в нагоді професійна допомога. Юрист по ДТП не тільки проконтролює своєчасну підготовку всіх необхідних документів для отримання виплат, а й буде вести переговори з представниками страхової компанії, складе скаргу в разі її неправомірних дій, при необхідності підготує позов і буде вести справу в суді.

Досвідчений адвокат по ДТП в Києві, провідний діяльність від імені адвокатського об’єднання, відстоїть ваші інтереси в суді, якщо вам загрожує позбавлення прав на водіння ТЗ або штраф у високих розмірах за управління транспортом в нетверезому стані або під впливом лікарських препаратів.

Оцените
Бесплатная консультация