Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Адвокат в кримінальних справах

Фото адвокат у кримінальних справах

Кримінальні справи – найскладніша категорія розглядів, які здійснюються тільки в судовому порядку. Часто результат завершення цієї справи безпосередньо залежить від того, наскільки професійний кримінальний адвокат, який його веде.

На жаль, кримінальні справи заводять не тільки на злодіїв або рецидивістів. Нерідко обвинувачення пред’являється зовсім невинній людині, і без хорошого адвоката довести його невинність буде непросто. Причини для відкриття кримінальної справи можуть бути самі різні: злочин економічного характеру, ДТП і мн. ін. Іноді обвинувачені не готові оцінити серйозність ситуації, будучи впевнені в своїй невинуватості, вони намагаються самостійно вирішити проблему, тільки збільшуючи її своїми діями.
Адвокати адвокатського об’єднання “Вексіллум” з Києва, готові надати допомогу на всіх етапах ведення кримінальної справи. Ми зберемо необхідну доказову базу на досудовому процесі, вибудуємо впевнену лінію захисту для судового засідання, а при необхідності – оскаржимо неправомірне судове рішення у вищестоящих інстанціях.

Адвокат у кримінальних справах буде супроводжувати підслідного під час проведення слідчих заходів, брати участь в процесі спілкування з представниками правоохоронних органів, попереджаючи неправомірний тиск з їхнього боку. Навіть Конституцією України (ст.131) передбачена захист від кримінального обвинувачення за допомогою адвоката.
Послуги адвоката по сприянню в кримінальних справах (Київ) можуть мати різну вартість. Ціни формуються в залежності від особливостей і складності справи, яке доведеться вести адвокату.

Оцените
Бесплатная консультация