Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Адвокат в кримінальних справах

Кримінальні справи, це одні з найскладніших, потребуючих особливої ​​уваги і професіоналізму юридичних напрямків. І це ні в якому разі не означає, що мова йде виключно про «злочинців» чи «рецидивістів». Як показує практика стати обвинуваченим у кримінальній справі може кожен, а ось довести свою невинуватість незважаючи на наявність презумпції невинуватості – це дуже кропітка і складна задача якою безпосередньо повинні займатися професіонали, тобто адвокати.Наші адвокати допоможуть Вам у ситуації, що склалася (ДТП, економічний злочин або незаконне кримінальне переслідування), нададуть допомогу на всіх стадіях кримінального процесу (як досудовому процесі, так і судовому розгляді з можливим його оскарженням).

Допомога адвоката Вам потрібно як при спілкуванні з правоохоронними органами, прокурором, при проведенні слідчих діях так і в самому судовому процесі. Завдання адвокатів АО «Вексіллум» проаналізувати конкретну ситуацію, виробити позицію захисту, зібрати доказову базу, скласти і подати необхідні документи (такі як клопотання, скарги, заяви).

І пам’ятайте, самостійні дії в кримінальних справах (починаючи зі стадії досудове розслідування) можуть тільки погіршити ситуацію, і як підсумок привести до небажаних наслідків, які як правило надалі просто неможливо виправити, тому не забувайте, кожен повинен займатися своєю справою (згідно зі ст. 1312 Конституції України тільки адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення).