Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Адвокат по спадковим справам

Майже кожній людині, в своєму житті, доводиться зіткнутися з процедурою прийняття спадщини. Після смерті спадкодавців, а ними можуть бути як родичі, так і інші особи, спадкоємцю в шести місячний термін потрібно звернутися із заявою про прийняття спадщини і відкриття спадкової справи. Звернення відбувається до нотаріуса в письмовій формі за місцем знаходження майна або більшої його частини. По закінченню шестимісячного терміну нотаріусом видається свідоцтво про спадщину. Процедура зрозуміла і чітко виписана в законодавстві України. Проте, часто виникають спірні ситуації, що вимагають участь адвоката у спадкових справах. Спори виникають як між спадкоємцями які вважаю, що частки в спадкуванні повинні бути розподілені по-іншому, так і з нотаріусом, який відмовляє у видачі свідоцтва про спадщину за якихось обставин. Такі спори можуть бути вирішені тільки в судовому порядку, де і зможе захистити ваші інтереси адвокат по спадковим справам. Адже саме професійний адвокат допоможе вам кваліфіковано провести судовий процес, зібрати доказову базу і не проявляючи емоцій, не піддаючись на провокації з боку інших претендентів на спадщину, відстояти ваші інтереси.

Адвокат по спадковим справах також здійснить юридичний супровід прийняття спадщини, скласти угоду між спадкоємцями або оформити відмову від спадщини, визначити точні частки в спадковому, здійснити супровід процесу відновлення пропущених строків прийняття спадщини, надати допомогу при визнанні заповіт або договору довічного утримання недійсним, визнати право власності в порядку спадкування, змінити черговість спадкування, встановити факт родинних зав’язків, факт проживання однією сім’єю і інші факти, що мають юридичне значення.

Досвідчені адвокати Адвокатського об’єднання «Вексіллум» мають більш 10ти річний досвід роботи по спадковим справам, в короткі строки нададуть вам кваліфіковану консультацію, розроблю план дій і побудують стратегію ведення справи, щоб досягти максимально позитивного рішення, звернувся до нас клієнта.