Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Адвокат по спадковим справам

Фото адвокат по спадковим справам

Прийняття спадщини – процедура, необхідність в якій виникає у кожного хоча б раз в житті. На перший погляд, процедура нескладна і не вимагає особливих юридичних знань. Після смерті спадкодавця, в якості якого може виступати, як родич, так і абсолютно чужа людина, спадкоємцю слід подбати про відкриття спадкової справи. Для цього слід не пізніше, ніж за 6 місяців звернутися до нотаріуса, написати відповідну заяву і надати необхідний пакет документів. Свідоцтво про спадщину буде видано по закінченню 6 місяців після смерті спадкодавця.
Але до вступу в права спадщини ніхто не застрахований від претензій з боку родичів спадкодавця виникнення всіляких суперечок, вирішити які допоможе адвокат у спадок.
Спірні ситуації можуть виникнути в разі, якщо на спадщину претендує кілька осіб і хоча б один з них не згоден з виділеної йому часткою спадщини. Можливі також перешкоди для отримання спадщини з боку самого нотаріуса, який, в силу яких-небудь причин, вважає видачу свідоцтва про спадщину неправомірною. У будь-якій такій ситуації слід залучати до вирішення проблеми адвоката по спадкових спорах.
Спори подібного роду, як правило, вирішуються в судовому порядку, і юрист по спадкових справах – єдиний, хто може грамотно зібрати доказову базу та довести правоту свого клієнта на судовому процесі.

Спадковий адвокат також може бути запрошений до оформлення:

• угоди між претендентами на спадщину;
• відмови однієї зі сторін від своєї частки спадщини;
• визначення частки спадщини для кожного претендента;
• встановлення порядку спадкування;
• визнання заповіту недійсним і іншим спадковим справах.

Звернувшись до адвокатського об’єднання «Вексілум» (Київ), можна скористатися професійною консультацією по спадковим питань або замовити повний юридичний супровід спадкової справи будь-якої складності. Досвідчені адвокати об’єднання допоможуть знайти вихід із ситуації, не порушуючи законодавчі норми.

Оцените