Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Адвокат для бізнесу

Як правило, наявність юриста або юридичного відділу можливо у великих компаніях, але з цілю мінімізації витрат на утримання співробітників, великі компанії все частіше звертатися до Бізнес Адвокатам за комплексним юридичним супроводом (аутсорсинг).

Середній та малий бізнес, найчастіше, просто не хоче або не може собі дозволити платити заробітку плату кільком фахівцям в різних галузях права.

Коли власник підприємства вирішує, що юрист не потрібен, оскільки в інтернеті легко знайти типовий договір, він сильно ризикує потрапити в пастку штрафів і санкцій, котрі включить в договір його контрагент, або ж, наприклад, навпаки не зазначить в договорі чіткий порядок розрахунків і виплат за надані послуги або поставлений товар. Результатом такої «економії», як правило, є велика дебіторська заборгованість і невиконання договорів контрагентами. Що призводить не до економії, а навпаки до збитків підприємства і невиправданих судових витрат.

Ми в своїй практиці, при роботі з клієнтами, бачимо проблеми юридично характеру, які можна було уникнути або мінімізувати. Основними з яких є: розголошенні комерційної таємниці та конфіденційної інформації співробітниками, відсутність посадових інструкцій і положень, перевірки контролюючих органів без участі адвоката, належним чином не складання договорів, а іноді і їх зовсім відсутність, відсутність належного представництва в податковій органах і оскарження їх дій або рішень, не участь адвоката в судових спорах, не участь адвоката при узгодженні спірних моментів і багато іншого.

Кожне підприємство має потребу в юридичному супроводі незалежно від масштабу його діяльності, специфіки роботи і кількості співробітників. Ігнорування юридичної підтримки та супроводу, призводить до фінансових втрат компанії, втрат важливої ​​інформації і до втрачених можливостей для розвитку бізнесу.

Наші адвокати спеціалізуються на супроводі бізнесу та його юридичної підтримки, мають досвід і реальну практику, що дозволить уникнути непотрібних проблем підприємству.

Абонентське юридичне обслуговування Адвокатським об’єднанням «ВЕКСІЛЛУМ», є більш дешевим способом юридичного обслуговування в порівнянні з утриманням штатного юриста або адвоката, але набагато ефективніше, оскільки Вашим підприємством займається відразу кілька фахівців в різних галузях права. У нас передбачені різні системи оплати, з яких ви можете самостійно вибрати ту котра Вас влаштовує.

Ми готові до діалогу і впевнені, що знайдемо оптимальне юридичне рішення, що підходить саме Вам.