Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Адвокат для бізнесу

Фото адвокат для бізнесу

Представники будь-яких бізнес структур нерідко потребують юридичних послуг. Великі компанії, як правило, мають відповідну штатну одиницю. Коли ж мова йде про залучення фахівців з різних галузей права, то керівники таких компаній все частіше практикують аутсорсинг – комплексний юридичний супровід, отримуючи якісні юридичні послуги, не вдаючись до зайвих витрат. Що стосується середнього і малого бізнесу, то їм часто просто не під силу утримувати навіть одного штатного юриста, не кажучи вже про декілька. Багато керівників фірм приймають рішення обходитися без юристів, покладаючись на те, що знайти типовий договір в інтернет сьогодні нескладно.

Але, не володіючи юридичними знаннями з таким договором не дивно потрапити у пастку, підготовлену контрагентом, або просто неправильно оформивши договір. Як результат – судові розгляди і непередбачені збитки підприємства, які набагато перекриють кошти, зекономлені на відмову від змісту професійного юриста.

Бізнес-адвокат, здійснюючи юридичний супровід, забезпечує виключення або зведення до мінімуму проблем правового характеру, пов’язаних з:

  • розголошенням співробітниками організації конфіденційної інформації;
  • порушеннями, пов’язаними з відсутністю посадових інструкцій;
  • відсутністю адвоката при перевірці контролюючими органами;
  • неправильним складанням договору;
  • супроводом бізнесу в податкових органах;
  • узгодженням спірних моментів і веденням судових розглядів без присутності юридичних осіб.

Юридичні послуги для підприємств будь-якої категорії і величини є запорукою їх бездоганною діяльності в правовому полі, виключаючи при цьому непередбачені фінансові втрати, сприяючи збільшенню можливостей для розвитку бізнесу, не виходячи за рамки законодавчих актів.

Бізнес-адвокат, якого надає наша компанія забезпечить гідну юридичну підтримку і всебічне супровід організацій, що займаються будь-якими видами діяльності.

Абонентське юридичне обслуговування, яке пропонує адвокатське об’єднання «Вексилум» (Київ) – це можливість забезпечення ефективного юридичного обслуговування при істотній економії коштів в порівнянні з вмістом юриста в штаті організації. Наявність в об’єднанні фахівців з різних галузей права дозволяє вирішити будь-яку проблему з найменшими втратами для фірми.

Адвокат для бізнесу від «Вексилум» – оптимальне рішення для вашого підприємства. Наші юристи мають великий досвід у супроводі бізнесу і допоможуть вам уникнути різних проблем. Оплата послуг може здійснюватися різними способами, з яких ви можете вибрати найбільш підходящий.

Оцените
Бесплатная консультация