Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Про нас

Адвокатське об’єднання «ВЕКСИЛЛУМ» було засновано 2017 році керуючими адвокатами Юридичної фірми «Правовий стандарт» яка почала свою діяльність ще в 2008 році. Таким чином, фактично, Адвокатське об’єднання «ВЕКСИЛЛУМ», є правонаступником 10 річного досвіду роботи Юридичної фірми «Правовий стандарт». Змінилася організаційно-правова форма та найменування, але весь досвід, професіоналізм і відповідальність адвокатів, залишилися незмінними.

Постійна зміна законодавства України змушує нашу команду, тепер уже команду Адвокатського об’єднання «ВЕКСИЛЛУМ», тримати руку на пульсі подій. Наші адвокати постійно вдосконалюють свої знання та навички, проходять необхідні курси і тренінги, а також підвищують свій кваліфікаційний рівень.

Велика кількість клієнтів, які нам довіряють, за 10 років адвокатської практики, надали можливість розвиватися і вдосконалювати свої знання в різних галузях права, що в свою чергу дозволяє нам на високому правовому рівні надавати великий спектр юридичних та адвокатських послуг для нових клієнтів.

Як підсумок, Адвокатське об’єднання «ВЕКСИЛЛУМ» не команда новачків, а згуртований колектив досвідчених адвокатів, які завжди готові застосувати весь багаж своїх знань на захист ваших інтересів, на захист і юридичну підтримку вашого бізнесу.

 

юрист СамборськийАдвокат Самборський Віталій Миколайович

2007 закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» – спеціаліст права;
2011 закінчив ТОВ «Академія адвокатури України» – магістр права;
У 2012 році на підставі рішення Київської міської кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Досвід роботи в сфері адвокатської діяльності більше 6 років.

 

Юрист ЛуценкоАдвокат Луценко Сергій Олександрович

 

2005 закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» – спеціаліст права;

У 2008 році на підставі рішення Київської міської кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Досвід роботи в сфері адвокатської діяльності більше 10 років

 

Про нас
5 (100%) 2 Голос[ов]