Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Працевлаштування за кордоном, що треба знати?

В теперішній непростий час велика кількість людей шукають роботу за межами України, і тому звертаються до різної форми агенств, які рекламують себе як посередники при працевлаштуванні людини на офіційну роботу за межами нашої країни та надають відповідні послуги з допомоги при подачі відповідного пакету документів до міграційного органу, оформлені віз, отриманні інформаційного листа від спонсора щодо можливих умов працевлаштування та інше.

Та нажаль на цьому поприщі вже дуже багато шахраїв які підписують такого роду договори як Договір про надання посередництва у працевлаштуванні за кордоном з довірливими клієнтами, отримують немаленькі кошти та більше нічого не роблять, як наслідок клієнт просто втрачає свій час, кошти, надію на працевлаштування й звичайно нічого взамін не отримує.

Отже необхідно звернути увагу всіх бажаючих до роботи за кордоном на деякі законодавчі нюанси які клієнт повинен пам’ятати якщо вирішив таким шляхом працевлаштовуватись за межами нашої країни.

Перш за все пам’ятайте, що договір (угода) про надання послуг у працевлаштуванні за межами нашої країни та навіть так звані інформаційно-консультаційні послуги не дає право агенту надавати такі послуги без наявності в нього спеціальної ліцензії. До моменту укладення договору Вам повинні надати підтверджені умови працевлаштування та проживання у державі яку ви обрали для подальшого працевлаштування, в тому числі проект трудового договору з майбутнім роботодавцем, дозвіл на працевлаштування громадян України, виданого роботодавцю уповноваженим органом країни роботодавця та ін.

Додатково звертаємо увагу не те, що Договір про надання послуг який Ви плануєте підписати на території України повинен бути підписаний з юридичною особою яка зареєстрована на території України та здійснює свою діяльність на законних підставах.

Тому якщо Ви маєте на меті укласти такий договір, офіційно працевлаштуватися за кордоном та не втрапити в халепу (залишитися без сплачених по такому договору коштів та без бажаної роботи за кордоном), рекомендуємо Вам попередньо проконсультуватися с юристами які розуміються на таких правовідносинах та допоможуть уникнути неприємних наслідків у такій ситуації.

Працевлаштування за кордоном, що треба знати?
5 (100%) 1 Голос[ов]
Бесплатная консультация