Київ, вул. Володимирська 45, офіс 19

Можна чи (потрібно) судитися з банком

Національній Банк України

Найбільш поширені проблеми, які виникають у сфері кредитування. Нерідко позичальник переоцінює свої можливості, або в силу певних обставин не може своєчасно погасити заборгованість по кредиту. Банк негайно реагує нарахуванням пені, накладенням штрафів, а в найсерйозніших ситуаціях – конфіскацією майна, яке було поставлено в заставу.

Вирішення цих завдань здійснюється банком через суд і виконавчу службу. Щоб вийти із ситуації з мінімальними втратами, позичальникові потрібно звернутися до досвідченого адвоката. Причому, зробити це слід ще до подачі банком позову до суду. Можливо, адвокат зуміє знайти вагомі аргументи і допоможе вирішити проблему в обхід суду, домовившись про відстрочку виплат.

Якщо ж банк все ж подав позов, не варто впадати у відчай, хоча вам доведеться постаратися, щоб вирішити проблему з найменшими втратами. І для цього обов’язково необхідно звернутися за допомогою до адвоката, який має досвід у вирішенні фінансових суперечок. Навіть якщо він не доб’ється того, щоб позов банку був визнаний необгрунтованим, то доведе, що частина вимог, що пред’являються банком, є незаконними і доб’ється розстрочки по платежах. Багато банків при укладенні договору кредитування вдаються до певних порушень, найбільш поширеними серед яких є:

• використання дрібного шрифту;
• зміна банком процентної ставки за умовчанням;
• накладення арешту на майно, яке в силу певних причин не може підлягати вилученню;
• нарахування за прострочення платежу комісій, не обумовлених договором кредитування.

Досвідчений адвокат зуміє допущені банком порушення обіграти на користь свого клієнта. А що стосується труднощів, пов’язаних з вилученням заставного майна, тут без адвоката зовсім ніяк. Допущені банком порушення грамотно завуальовані і далеко не кожен клієнт зможе їх виявити, а ось від очей кваліфікованого адвоката нічого не приховати. Тому, маючи надійну правову підтримку, можна виграти справу, яке здається вам зовсім безнадійним.

Більш того, якщо банк порушив свої зобов’язання на шкоду вашим інтересам (не видав депозит, нарахуй пеню або комісію в обхід договору і т.д.), ви можете самі подати в суд позов на фінансову організацію. Щоб судовий розгляд завершилося в вашу користь, вам знову-таки знадобиться кваліфікована підтримка адвоката, за допомогою якого ви зможете домогтися не тільки скасування незаконного рішення банківських співробітників, але і компенсацію моральної шкоди.

Врахуйте, що ваш успіх в судовому розгляді в чому залежить від грамотно складеного позовної заяви. Тому не намагайтеся складати його самостійно – за шаблоном, довірте цю справу професіоналу.

Отже, при виникненні будь-яких проблем з банком, перш за все необхідно звернутися до досвідченого адвоката. Для жителів Києва послуги кваліфікованого адвоката в багатьох сферах, в тому числі в суперечках з банківськими установами, надає компанія Vexillum. Не зволікайте зі зверненням за допомогою до професіоналів! Часом від своєчасного звернення до адвоката залежить успіх вирішення вашої справи.

Бесплатная консультация
error: Content is protected !!