г. Киев, ул. Владимирская, 45, офис 19

Головна

Послуги  адвоката в Києві

Кожен у своєму житті зустрічається з проблемами, які неможливо вирішити без професійної юридичної допомоги. Кваліфікований адвокат допоможе вирішити в вашу користь спірну ситуацію, пояснить нюанси законодавчих норм, представить ваші інтереси на судовому засіданні. Необхідно тільки знайти дійсно хорошого фахівця.

За якою допомогою можна звернутися до адвокат?

Адвокати Адвокатського Об’єднання Вексіллум надають широкий спектр послуг, головним завданням кожної з якого є захист інтересів клієнта в конкретній ситуації. Законодавчими нормами визначені види послуг, які можуть чинити адвокати. До них відносяться:

  • надання консультації в усному або письмовій формі;
  • складання документів;
  • представлення інтересів клієнта в організаціях, органах виконавчої влади або в суді;
  • захист інтересів клієнта в податкових органах.

До якого адвоката краще звернутися?

Максимально ефективне рішення проблеми юридичного характеру зможе забезпечити адвокат, що спеціалізується на галузі права, до якої належить ваша проблема. Кожна з правових сфер містить безліч нормативних актів і нюансів, які вузькоспеціалізований фахівець знає досконало.

Адвокатське об’єднання може запропонувати послуги адвоката в наступних сферах:

  1. Кримінальна справа. Адвокат вибудує захист клієнта на стадії досудового розслідування, буде представляти його інтереси під час всього кримінального процесу, включаючи судові засідання і подачу апеляції після винесення вироку.
  2. ДТП. Автоадвокат, що спеціалізується в цій сфері, може надати допомогу відразу після події, можна скористатися його допомогою в ході адміністративного або судового розгляду з метою доведення своєї правоти, отримання відшкодування шкоди, завданої в процесі ДТП і т.д.
  3. Цивільна справа. Адвокат цієї сфери надає допомогу у справах про спадщину, відшкодування завданої шкоди, житлових і трудових спорах, розлученнях, поділі майна і т.д.
  4. Ведення юридичних справ (висновок юридичних угод, ведення справ у спорах економічного характеру юридичний аудит документів, захист інтересів фірми в ході податкової перевірки і т.д.).

Послуги кваліфікованого адвоката, що добре розбирається в юриспруденції, затребувані підприємцями різного рангу. Представникам бізнесу ми можемо запропонувати комплексну послугу «Абонентське юридичне обслуговування», що представляє собою ряд заходів, спрямованих на юридичний супровід діяльності їхніх компаній, позбавляючи їх від непорозумінь з податковими та контролюючими органами.

Де замовити послуги адвоката?

Для вирішення певної проблеми вам знадобився адвокат в Києві? — Його можна знайти на нашому сайті. У нас працюють досвідчені адвокати, які мають гарні рекомендації, а їхні послуги коштують відносно недорого. Своєчасно скориставшись послугами хорошого адвоката, можна уникнути багатьох неприємностей і незапланованих фінансові витрат.